Ovens 90 cm width

Page 1 of 1
Items 1 - 2 of 2

Piekarniki: w KKT KOLBE znajdziesz idealne urządzenia kuchenne

Witamy w sklepie KKT KOLBE, gdzie znajdziesz w tej sekcji piekarniki, z których wszystkie oferują doskonały stosunek jakości do ceny! Rozejrzyj się wygodnie po sklepie, korzystając z naszej wygodnej funkcji filtra! Dzięki niej, w mgnieniu oka znajdziesz dokładnie taki model, jakiego potrzebujesz. Spełnimy wszystkie Twoje pragnienia dotyczące funkcjonalności! Szeroki wybór piekarników do zabudowy oraz tych wolnostojacych doskonale "wpasuje się" w Twoje wyobrażenia o idealnej kuchni! Asortyment piekarników KKT Kolbe jest uzupełniany o kuchenki mikrofalowe i wielofunkcyjne urządzenia! Wszystkie akcesoria są dostępne w naszym sklepie on-line!

Tylko od KKT KOLBE: piekarniki imponują swoim stosunkiem ceny do wydajności

Jako renomowana niemiecka firma istniejemy w branży od ponad 20 lat! W naszym sklepie swoje miejsce odnalazło ponad 100 000 zadowolonych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to napisz do nas za pomocą czatu lub też zadzwoń bezpośrednio do jednego z konsultantów! Zajmiemy się Twoim zapytaniem i skontaktujemy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Piekarniki KKT KOLBE w sklepie internetowym: innowacyjne funkcje

Koniecznie zwróć swoją uwagę na różnorodny wybór w naszym sklepie i pozwól sobie na fascynację najnowszymi modelami! Nasze piekarniki mają gładkie drzwi wewnętrzne, a to pozwala na natychmiastowe i niezwykle szybkie czyszczenie każdej powierzchni — to naprawdę robi różnicę! Niezwykłą popularnością cieszą się nasze systemy czyszczenia, oparte o katalizę lub pirolizę! Co to dokładnie znaczy? W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia ze specjalnymi wkładami, które pozwalają na skuteczne pozbywanie się zanieczyszczeń. Z kolei piroliza poprzez kilkugodzinne utrzymywanie temperatury 500 stopni pozwala na zwęglenie wszelkich resztek w stopniu umożliwiającym czyszczenie stanowiące jedynie formalność. Z KKT KOLBE każdy etap gotowania to czysta przyjemność!

Każde danie jest wyjątkowe dzięki tym akcesoriom do piekarnika KKT KOLBE

KKT KOLBE to idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych kucharzy. Każdy z nas bowiem ceni sobie idealnie ugotowane mięso, a to jest możliwe tylko dzięki pełnej kontroli temperatury rdzenia! Nasze specjalne sondy temperaturowe zagwarantują Ci jakość prosto z restauracji! To, co jest prawdziwym rarytasem to możliwość pieczenia w temperaturach około 165 stopni! Mięso po wielu godzinach duszenia się we własnym sosie, zawsze będzie idealnie miękkie i soczyste. A może marzy Ci się specjalne sterowanie dotykowe? Skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie!