Gas hobs

Page 1 of 1
Items 1 - 3 of 3

Płyty kuchenne: KKT KOLBE oferuje markową jakość w najwyższej cenie

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze wysokiej jakości płyty kuchenne. Serdecznie witamy w sklepie internetowym KKT KOLBE i życzymy spokojnych zakupów! Kuchnia stanowi centrum życia rodzinnego, dlatego jej odpowiednie yposażenie to podstawa! Bardzo ważna decyzja dotyczy rodzaju płyty kuchennej. Czy powinna być elektryczna? A może wolisz kuchenkę gazową? Płyty indukcyjne to również ciekawa i nowoczesna opcja! Uzyskaj ogólny przegląd naszego fantastycznego wyboru! Aby doprecyzować swoje preferencje, sprawdź praktyczną funkcję filtrowania! To dzięki niej możesz ustawić takie parametry jak cena, funkcje specjalne i odpowiedni kolor!

Niezawodna obsługa klienta: Zamów płyty kuchenne KKT KOLBE wygodnie online

Zapoznaj się z oferowanymi tutaj płytami grzewczymi w zaciszu własnego domu i skorzystaj z osobistej konsultacji –dokładnie tak samo, jak w lokalnym handlu specjalistycznym. Przeglądając zróżnicowaną ofertę, możesz porozmawiać z pracownikiem KKT KOLBE i zadać pytania dotyczące poszczególnych płyt grzewczych. Możesz również zadzwonić na infolinię serwisową i uzyskać poradę przez telefon. Jeśli już zdecydowałeś się na płytę z serii KKT KOLBE, masz możliwość złożyć zamówienie bezpośrednio przez telefon. Oczywiście możesz również napisać do nas maila lub skomunikować się na czacie. Natychmiast otrzymasz od nas informację zwrotną, tak żebyś mógł sfinalizować zamówienie i otrzymać zamówiony towar w ciągu kilku dni! Przeanalizuj wszystkie możliwości i wspólnie z nami wybierz najlepsze rozwiązanie!

Płyty dla każdego: indukcja od KKT KOLBE wyznacza standardy

Zasadniczo rozróżniamy klasyczne płyty grzewcze ze spiralą i nowoczesne płyty indukcyjne. Te drugie wymagają znacznie mniej energii niż płyty grzewcze z cewką grzewczą. Ponadto patelnie i garnki nagrzewają się znacznie szybciej, dzięki czemu potrzeba mniej czasu na przygotowane posiłku. Na szczególną uwagę zasługuje tak zwana strefa flex, która umożliwia łączenie ze sobą kilku stref w celu podgrzewania szczególnie dużych garnków i patelni. Popularna jest również funkcja grillowania, która pozwala gotować jak prawdziwy profesjonalista. Dzięki funkcji timera zawsze możesz mieć oko na swoje jedzenie, a wyłącznik bezpieczeństwa w połączeniu z blokadą dziecięcą, zapewnia komfort psychiczny dla całej rodziny!

Płyty kuchenne i wiele więcej: darmowa wysyłka, bardzo szybka dostawa

Jeśli chodzi o powierzchnie, rozróżniamy stal nierdzewną i ceramikę szklaną. Dzięki Super Ceramics KKT KOLBE masz gwarancję stabilnego, markowego szkła, które jest niewrażliwe na zarysowania – i dlatego po latach nadal wygląda świetnie. Umieść wybraną płytę ze sklepu internetowego KKT KOLBE w koszyku, a następnie poznaj inne kategorie: okapy, piekarniki i wiele innych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i nowoczesnym, sprawdzonym rozwiązaniom!