Extra silent Premium cooker hoods

Page 1 of 2
Items 1 - 20 of 24

Wysokiej jakości okapy od specjalistów

Planujesz właśnie nową kuchnię dla Ciebie i całej rodziny? Na pewno potrzebujesz odpowiedniego okapu! KTT KOLBE to producent z 20-letnim doświadczeniem w dystrybucji sprzętu AGD do zabudowy! Z nami kupujesz innowacyjne produkty, które odznaczają się nie tylko najwyższą funkcjonalnością, ale również wyglądają w sposób luksusowy i ekskluzywny! Zapoznaj się z naszą ofertą! Kilka kliknięć dzieli Cię od dokładnie tego okapu, który będzie idealnie harmonizował z Twoją kuchnią! Zakochaj się od pierwszego spojrzenia!

Funkcjonalne okapy wyciągowe: okapy przyścienne, okapy wyspowe i wiele innych

W naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym mamy dla Ciebie różne okapy. Zachęcamy do skorzystania z naszej funkcji filtrowania, aby szybko uzyskać najlepszy wynik. Czy powinien to być okap do zabudowy, czy wolisz okap przyścienny? Czy chciałbyś mieć nowoczesny okap nad głową, czy klasyczny, płaski lub skośny okap wieżowy? Poza standardowymi szerokościami 60 cm i 90 cm mamy dla Państwa w magazynie również rozmiary specjalne — w tych samych cenach! Wiele naszych okapów jest wyposażonych w praktyczny odciąg krawędzi. Zapewnia to najlepszy możliwy przepływ powietrza, a tym samym mniejsze zużycie energii!

Okap kuchenny firmy KKT KOLBE: łatwy w użyciu i niezwykle wytrzymały!

Wszystkie okapy oferowane w sklepie są łatwe w obsłudze. Są również zaprojektowane z myślą o długiej żywotności. Nie ma znaczenia, czy jest to super cichy okap w jakości premium, czy niedrogi moduł podstawowy: mamy dokładnie takie urządzenie, które spełni Twoje potrzeby. Z naszą instrukcją nie musisz być specjalistą, żeby szybko i wygodnie zamontować okap. Aby oszczędzać energię elektryczną, prawie we wszystkich urządzeniach stosujemy oświetlenie LED. Kolejny plus: większość okapów może być używana jako urządzenia do odprowadzania lub recyrkulacji powietrza. Szczegóły można znaleźć przy odpowiednich produktach. Wszystkie metalowe filtry przeciwtłuszczowe można myć w zmywarce, co bardzo ułatwia czyszczenie. A jeśli idziesz z duchem czasu, możesz wybrać naszą aplikację smart home, która pozwala sterować okapem ze stołu w jadalni!

Kup okap online w KTT Kolbe!

Nasze zakupy on-line to gwarancja bezpieczeństwa! Kupując z nami, zyskujesz dwuletnią gwarancję na każdy okap! Masz również możliwość uiszczenia opłaty za fakturę po otrzymaniu towaru! Od wartości 455 PLN kupujesz bez kosztów wysyłki na terenie Niemiec. Skorzystaj z szybkiej dostawy okapu kuchennego i odkryj nasze piekarniki, płyty grzejne i zmywarki. Jeśli masz pytanie dotyczące konkretnego produktu, to po prostu napisz do nas! Czekamy na Ciebie na naszym czacie! Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.