Poznaj KKT KOLBE

O nas

Witamy serdecznie w KKT KOLBE, czyli niemieckim sklepie z urządzeniami kuchennymi, który prowadzi sprzedaż również w Polsce! Nasza siedziba ma miejsce w niewielkiej miejscowości Pettstadt w połnocnej Bawarii - u nas można zarówno odpocząć od wielkich metropolii, jak i w kilka godzin dojechać na mecz Lewandowskiego!

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości sprzętu kuchennego. U nas łączymy ekologiczne rozwiązania, wysoką automatyzację produkcji oraz sprawnie rozwinięty system dostaw. Dzięki temu jakość "MADE IN GERMANY" współdziała z bardzo atrakcyjną ceną!

 

W KKT KOLBE NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

Zamawianie urządzeń kuchennych przez internet jeszcze nigdy nie było tak szybkie i wygodne! W KKT KOLBE otrzymasz równie fachową poradę, jak w stacjonarnym sklepie! A zatem telefon w dłoń i dowiedz się jak najwięcej o naszych wyjątkowych możliwościach! Jeśli wolisz kontaktować się pisemnie, to napisz do nas maila! Natychmiast zapoznamy się z Twoim zapytaniem i błyskawicznie udzielimy pełnej informacji!

KKT KOLBE - zachwyć się różnorodnością

Przejrzyj nasz fantastyczny wybór urządzeń kuchennych do zabudowy i uzupełnij swoją wymarzoną kuchnię markowymi urządzeniami od KKT KOLBE. W naszym doskonale zaopatrzonym sklepie oferujemy Ci gotowe zestawy kuchenne, piekarniki, płyty grzejne, okapy i zmywarki. Wyjątkową popularnością cieszą się nasze inteligentne okapy kuchenne, którymi można wygodnie sterować ze stołu w jadalni. Uzupełnieniem naszej bogatej oferty produktowej są lodówki oraz zmywarki. U nas znajdziesz również wszystkie niezbędne części zamienne!

Designerskie urządzenia kuchenne o najlepszym stosunku ceny do wydajności

W sklepie internetowym KKT KOLBE przez cały rok znajdziesz produkty w doskonałej cenie!

Wszystkie nasze urządzenia spełniają najwyższe standardy i wpisują się w każdą kuchnię, zachowując swój elegancki i niepowtarzalny charakter. Zdecydowanie się na KKT KOLBE to nie tylko gwarancja funkcjonalności i efektywnej pracy urządzeń, ale również szansa na wyjątkowe podkreślenie swojego stylu i smaku.

KKT KOLBE - wybierz swoje idealne urządzenie

Rozejrzyj się po sklepie i wybierz interesujące Cię kategorie! Przywiążemy niezwykłą wagę do wszystkich Twoich oczekiwań i potrzeb. Zasadniczo wyróżniamy trzy kategorie produktów: Podstawowe, Profesjonalne i Premium! U nas znajdziesz urządzenia na każdą kieszeń i na dowolne potrzeby!

Produkty z linii Podstawowej cechuje prostota i funkcjonalność, linia Profesjonalna robi wrażenie pięknymi projektami i efektywnością w codziennej pracy, z kolei produkty Premium zachwycają jakością wykonania i spełniają najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Jednocześnie dzięki sprawnej organizacji sieci transportowej oraz wysokiej automatyzacji udaje się nam pozostać konkurencyjnymi pod względem cenowym.

KKT KOLBE - warto kupować właśnie u nas!

A zatem szukasz najlepszej jakości... to świetnie się składa! W KKT KOLBE poznasz wyjątkowe produkty w rewelacyjnej cenie!

Równie istotne jest dla nas dbanie o przyszłe pokolenia! Stale usprawniamy nasz system produkcyjny i szukamy maksymalnie energooszczędnych rozwiązań w zakresie produkcji naszych urządzeń kuchennych.

Jako niemiecka firma możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży! Dołącz do ponad 100 tysięcy zadowolonych klientów i pochwal się rodzinie oraz znajomym niepodrabialną jakością niemieckiej myśli technicznej.

Nasz asortyment:

Okapy

Potrzebujesz wyjątkowo cichego okapu, który niezawodnie sprawdzi się w każdych warunkach?

Sprawdź szeroki wybór w KKT KOLBE! Nasze urządzenia są łatwe w montażu, a w większości modeli stosujemy oświetlenie LED, dzięki czemu zdecydowanie ograniczamy zużycie energii. Sprawdź również nasze okapy wyspowe, czyli takie zawieszane pod sufitem w kuchni — tego po prostu nie możesz przegapić!

Poznaj Produkt

Płyty grzewcze

Płyty grzewcze od KKT KOLBE to szklano-ceramiczne uniwersalne urządzenia z elastycznymi strefami gotowania! Cechuje je bardzo szybki czas nagrzewania oszczędzający nawet o 45% zużycie energii!

Co oznacza sformułowanie, że urządzenie działa jako samodzielne do zabudowy (niezintegrowane z innymi urządzeniami AGD)? Płyta posiada niezależne sterowanie, jest niezintegrowanenp. z piekarnikiem. Dzięki temu płytę możesz zamontować w blacie, a piekarnik w wysokiej szafce — wszystko dobrane względem Twoich potrzeb!

KKT KOLBE kuchenki gazowe
Gotuj jak profesjonalista! Wypróbuj nasze płyty gazowe zasilane gazem ziemnym lub z butli (LPG). W KKT KOLBE znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
Poznaj Produkt

Piekarniki

Nasze piekarniki można zainstalować w wysokiej szafce lub pod blatem.

Dzięki gorącemu powietrzu możesz przygotowywać różne potrawy na kilku poziomach jednocześnie bez przenoszenia zapachów!

Dzięki opcji grillowania Twoja pieczeń zawsze będzie idealnie przyrządzona. Funkcja czyszczenia parą pozwoli Ci perfekcyjnie zadbać o Twoje urządzenie!

Poznaj Produkt

Kuchenka do zabudowy z płytą grzewczą

W tych zestawach sterujesz płytą za pomocą panelu sterowania umieszczonego na piekarniku. W KKT KOLBE standardowo masz dwa pokrętła do piekarnika (system pieczenia oraz temperatura), a także cztery przyciski do obsługiwania płyty.

Postaw na uniwersalne połączenie w KKT KOLBE!

Poznaj Produkt

Zmywarki

Nasze zmywarki to nieoceniona pomoc we wszelkich pracach kuchennych! Ich praca jest cicha i niezwykle sprawna! Znajdź swoje idealne rozwiazanie pośród urządzeń premium oraz niedrogich, wszechstronnych maszyn od KKT KOLBE. U nas znajdziesz specjalne, dedykowane chłodziarki do wina! Z nimi możesz przechowywać luksusowe trunki i uczynić je prawdziwą wizualną atrakcją Twojego domu.

Lodówki i lodówko-zamrażarki są oczywiście niezbędne w każdej kuchni. W KKT KOLBE znajdziesz szeroką gamę urządzeń chłodzących — wykonujemy urządzenia do zabudowy, urządzenia wolnostojące oraz lodówki side-by-side.

Poznaj Produkt